Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 99,4% sub estimat

MATERIALE CONSUMABILE PENTRU NEURORADIOLOGIE INTERVENȚIONALĂ

Număr anunț
CN1004053
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.003.020 RON
Valoare atribuită
85.370 RON 99,4% sub estimat
Data publicării
14.09.2018 01:57
Anunț de atribuire
CAN1010484
Termen limită
18.10.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 177-400682
Documentație de atribuire
DF1022145

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (27)

Adjudecat: 85.370 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Microcateter livrare spirale pt. embolizare cu 2 Markeri ANGIOSPECTRU MED S.R.L.
2 Microcateter livrare spirale cu detasare mecanica pentru emboli… MEDTRONIC ROMANIA SRL 40.090 RON
3 Spirale metalice neacoperite din Pt cu sistem de detasare inclus ANGIOSPECTRU MED S.R.L. 3 contracte 29.000 RON
ANGIOSPECTRU MED S.R.L. · contract 43 · 03.01.2019
ANGIOSPECTRU MED S.R.L. · contract CS 1 AC 43 · 11.04.2019 2.900 RON
ANGIOSPECTRU MED S.R.L. · contract CS 2 AC 43 · 24.05.2019 26.100 RON
4 Spirale metalice neacoperite din Pt cu sistem de detasare inclus MEDTRONIC ROMANIA SRL 9.130 RON
5 Spirale metalice neacoperite din Pt cu sistem de detasare inclus
6 Microghid cerebral 0,014", lungimi pana la inclusiv 205 cm
7 Microghid 0,014" lungime 300 cm
8 Stent cerebral auto-expandabil cu celula deschisa ANGIOSPECTRU MED S.R.L. 5.400 RON
9 Stent cerebral auto-expandabil cu celula inchisa MEDTRONIC ROMANIA SRL
10 Microcateter livrare stent cerebral
11 Microcateter livrare stent trombectomie MEDTRONIC ROMANIA SRL
12 Microcateter cerebral dependent de flux suplete progresiva Anulat
13 Micro arc ghid cerebral de 0,12" Anulat
14 Kit Stentare cerebrala autoexpandabil nitinol Anulat
15 Kit Stentare cerebrala pentru reconstructie arteriala NEMETECH DEVICES
16 Cateter intracerebral cu balon super compliant
17 Cateter intracerebral cu balon compliant
18 Sistem distal de acces intracranial ANGIOSPECTRU MED S.R.L. 1.750 RON
19 Sistem distal de acces intracranial pentru vase mici Anulat
20 Microcateter pentru tromboaspiratie cerebrala si/sau injectare … Anulat
21 Sistem de trombectomie mecanica
22 Stent de trombectomie mecanica
23 Introducator de ghidaj ,ranforsat, lung GADAGROUP ROMANIA SRL
24 Spirale lichide de embolizarecerebrala Anulat
25 Dispozitive embolizare anevrism gigant NEMETECH DEVICES
26 Micorcateter livrare spirale pentru anevrisme gigant
27 Microsfere PVA

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ANGIOSPECTRU MED SRL CUI RO 16894101
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

85.370 RON

din 14.003.020 RON estimat 99,4%

Adjudecat la 0,6% din estimat · economie 13.917.650 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.