Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare servicii de dezinsecție, dezinfecție și deratizare pentru DGASPC Arges

Număr anunț
DA40691479
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
ALBENA CLEAN M&G SRL (CUI 27764271)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.898,55 RON
Valoare atribuită
40.898,55 RON
Data publicării
24.06.2026 08:25
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.898,55 RON

din 40.898,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.