Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cooler laptop Serioux NCP025, 10-17.3", 4 ventilatoare, USB, negru
- Număr anunț
- DA40690873
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 156 (CUI 32112991)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599,94 RON
- Valoare atribuită
- 599,94 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 18:01
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
599,94 RON
din 599,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro