Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MEDICINA MUNCII

Număr anunț
DA40673263
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "Eftimie Diamandescu" Balaceanca (CUI 4364519)
Furnizor / câștigător
ASCLEPIOS MEDICAL NETWORK S.A. (CUI 39876325)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.412 RON
Valoare atribuită
22.220 RON
Data publicării
22.06.2026 09:39
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.220 RON

din 21.412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.