Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
“Amenajare drum de ocolire, tronson sud-nord“ - Etapa I
- Număr anunț
- SCN1008427
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- ING SERVICE SRL (CUI 18687226)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.115.175 RON
- Valoare atribuită
- 10.892.874,76 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 09:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1008930
- Termen limită
- 13.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016570
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz SDEE-semnat.pdf.p7s
- CU Tronson SN-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016570.pdf
- Formulare Tronson SN-semnat.doc.p7s
- Model contract Tronson SN-semnat.doc.p7s
- Tehnic 1.rar
- Tehnic 2.zip
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Asociați 1
BALAST CENTRUM SRL CUI RO 17542960
Subcontractanți 1
START-DUO SRL CUI 513308
Oferta 2
Individuala
Ofertant
HAMERLEMN 2004 SRL CUI RO 16632410
Subcontractanți 1
ELECTRO-BETA SRL CUI RO 8506373
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Subcontractanți 1
MOLPOP SERVIS SRL CUI RO 6926168
Valoare atribuită
10.892.874,76 RON
din 11.115.175 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 222.300,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.