Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,1% sub estimat
Servicii de proiectare, verificare proiect si asistenta tehnica aferente proiectului Reabilitare scoala Zebil, comuna Sarichioi, judetul Tulcea
- Număr anunț
- SCN1008420
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARICHIOI (CUI 4508614)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.500 RON
- Valoare atribuită
- 43.802 RON 34,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1007940
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016713
Documente
Documentația de atribuire
- 02 DG si DO.rar.p7s
- 03 ridicare topografica scoala Zebil.rar.p7s
- 3.Model contract PT scoala Zebil.doc.p7s
- 4. Caiet de sarcini PT scoala Zebil.pdf.p7s
- 5.Formulare PT scoala Zebil.doc.p7s
- CERTIFICAT URBANISM - SCOALA ZEBIL.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016713.pdf
- parte desenata DALI scoala Zebil.rar.p7s
- parte scrisa DALI scoala Zebil.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
43.802 RON
din 66.500 RON estimat
34,1%
Adjudecat la 65,9% din estimat · economie 22.698 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.