Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat
Furnizare avion pentru tractare planoare
- Număr anunț
- CN1004035
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- ARPIEM AVIATION SRL (CUI 33519692)
- Cod CPV
- 34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.775.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.490.000 RON 16,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2018 01:49
- Anunț de atribuire
- CAN1006993
- Termen limită
- 19.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 176-398564
- Documentație de atribuire
- DF1022935
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini avionoane remorchere 03.09.2018.pdf.p7s
- Contract de furnizare avion remorcher 1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022935.pdf
- formulare avion.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARPIEM AVIATION SRL CUI 33519692
Valoare atribuită
1.490.000 RON
din 1.775.000 RON estimat
16,1%
Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 285.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.