Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,2% sub estimat
Servicii pentru realizarea lucrărilor cadastrale – oraşul Vlăhiţa, judeţul Harghita
- Număr anunț
- SCN1008399
- Autoritate contractantă
- ORASUL VLAHITA (CUI 4245224)
- Furnizor / câștigător
- MIV CAD TOPOGRAFIE SRL (CUI 36491774)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.800 RON
- Valoare atribuită
- 41.760 RON 25,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 08:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1003835
- Termen limită
- 03.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016716
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Caiet de sarcini-semnat-semnat.pdf.p7s
- 5. Contract de servicii model-semnat-semnat.pdf.p7s
- 6. FORMULARE-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1016716.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIV CAD TOPOGRAFIE SRL CUI 36491774
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CONUS-INC. SRL CUI RO 5213042
Valoare atribuită
41.760 RON
din 55.800 RON estimat
25,2%
Adjudecat la 74,8% din estimat · economie 14.040 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.