Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,4% sub estimat
Dezinfectanti pentru Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia
- Număr anunț
- CN1004078
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.355.480 RON
- Valoare atribuită
- 156.255 RON 93,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2018 01:49
- Anunț de atribuire
- CAN1012513
- Termen limită
- 12.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 177-400618
- Documentație de atribuire
- DF1022971
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 caietul de sarcini.pdf.p7m
- Caiet de sarcini dezinfectanti 2018.doc.p7m
- FisaDate_DF1022971.pdf
- Formulare_dezinfectanti.doc.p7m
- Model acord-cadru dezinfectanti.docx.p7m
- Model contract subsecvent dezinfectanti.docx.p7m
DUAE
Loturi (12)
Estimat: 2.355.480 RON Adjudecat: 156.255 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete critice | 550.800 RON | Unimedik Impex SRL 2 contracte | 132.990 RON ↓75,9% |
| Unimedik Impex SRL · contract 2190 · 04.02.2019 | 132.990 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 2188 · 04.02.2019 | — | |||
| 2 | Dezinfectant-detergent de nivel mediu pentru suprafete semicrit… | 495.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete pe baza de dicloro… | 99.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Dezinfectant de nivel mediu pe baza de dicloroizocianurat de so… | 16.200 RON | Anulat | — |
| 5 | Dezinfectant de nivel mediu pe baza de dicloroizocianurat de so… | 180 RON | Anulat | — |
| 6 | Sapun lichid pe baza de clorhexidin digluconat 4% pentru dezinf… | 20.520 RON | Anulat | — |
| 7 | Sapun lichid pe baza de clorhexidin digluconat 4% pentru dezinf… | 6.840 RON | — | |
| 8 | Burete chirurgical cu scrub si clorhexidina 4% | 95.040 RON | Anulat | — |
| 9 | Dezinfectant de nivel inalt prin imersie a instrumentarului med… | 291.600 RON | Biostec Clinilab S.R.L. 2 contracte | 23.265 RON ↓92,0% |
| Biostec Clinilab S.R.L. · contract 2187 · 04.03.2019 | — | |||
| Biostec Clinilab S.R.L. · contract 2189 · 04.02.2019 | 23.265 RON | |||
| 10 | Dezinfectant detergent enzimatic de nivel mediu concentrat pent… | 337.500 RON | Anulat | — |
| 11 | Dezinfectant de nivel mediu concentrat pentru instrumentar medi… | 432.000 RON | Anulat | — |
| 12 | Şervetele dezinfectante de nivel inalt pentru suprafete | 10.800 RON | Anulat | — |
Participanți · 13 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BIOSTEC CLINILAB SRL CUI RO 11324711
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
UNIMEDIK IMPEX SRL CUI RO 30410916
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Valoare atribuită
156.255 RON
din 2.355.480 RON estimat
93,4%
Adjudecat la 6,6% din estimat · economie 2.199.225 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.