Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,5% sub estimat
Contract de furnizare energie electrica
- Număr anunț
- SCN1008571
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA (CUI 22043010)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 357.357 RON
- Valoare atribuită
- 180.500 RON 49,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 17:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1003549
- Termen limită
- 01.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017145
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini energie electrica_2018.pdf.p7m
- Clauze contractuale obligatorii energie electrica PS 2018.pdf.p7m
- FisaDate_DF1017145.pdf
- Formulare energie electrica PS 2018.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA CUI 22043010
Valoare atribuită
180.500 RON
din 357.357 RON estimat
49,5%
Adjudecat la 50,5% din estimat · economie 176.857 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.