Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat

SERVICII DE SPALATORIE RUFE

Număr anunț
SCN1008567
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
CURĂŢĂTORIA OMNICLEAN SRL (CUI 30397493)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567.000 RON
Valoare atribuită
508.950 RON 10,2% sub estimat
Data publicării
24.07.2018 16:51
Anunț de atribuire
SCNA1004761
Termen limită
14.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1016838

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

508.950 RON

din 567.000 RON estimat 10,2%

Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 58.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.