Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat
Achizitie de mobilier scolar aferent proiect „Dotarea unitatilor de invatamant preuniversitar cu echipamente si mobilier specific didactic si de laborator - Scoala Gimnaziala Iernut, judet Mures”
- Număr anunț
- SCN1008562
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361.637,19 RON
- Valoare atribuită
- 340.878,79 RON 5,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 16:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1003098
- Termen limită
- 10.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017029
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini mobilier scolar Scoala gimnaziala.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017029.pdf
- Model de contract Mobilier scolar Scoala Gimnaziala Iernut.pdf.p7s
- Model_formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DISTINCT MOB SRL CUI 9042077
Valoare atribuită
340.878,79 RON
din 361.637,19 RON estimat
5,7%
Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 20.758,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.