Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Sistem optic de măsură și analiză în cadrul proiectului Tehnologii de Fabricare inteligente pentru Producția Avansată a Pieselor din Industriile de Automobile și Aeronautică (TFI PMAIAA)
- Număr anunț
- SCN1008557
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- SPECTROMAS S.R.L. (CUI 15338272)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.674 RON
- Valoare atribuită
- 114.900 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 16:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1005785
- Termen limită
- 13.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015396
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1015396.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Model contract de furnizare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SPECTROMAS S.R.L. CUI 15338272
Valoare atribuită
114.900 RON
din 103.674 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro