Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Sistem de alimentare cu apă în comuna Vărşag zona Fântâna Mare, judeţul Harghita” – Servicii de proiectare si executie de lucrări.
- Număr anunț
- SCN1008550
- Autoritate contractantă
- COMUNA VARSAG (CUI 4367752)
- Furnizor / câștigător
- TERMOLANG SRL (CUI 12915163)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.742.871 RON
- Valoare atribuită
- 2.715.364 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 14:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1005576
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015758
Documente
Documentația de atribuire
- AVIZ APM-semnat.pdf.p7s
- AVIZ DE GOSPODARIREA APELOR-semnat.pdf.p7s
- CERTIFICAT DE URBANISM-semnat.pdf.p7s
- Contract de lucrari - model V1-semnat.doc.p7s
- DECLARATIE SEMNAT.pdf
- DESENE.rar
- FisaDate_DF1015758.pdf
- FORMULARE SI MODELE -v1-semnat.doc.p7s
- Memoriu tehnic Studiu de Fezabilitate.p7s
- STUDIU GEOTEHNIC SISTEM DE ALIMENTARE CU APA IN COMUNA VARSAG ZONA FANTANA MARE 2017-semnat.pdf.p7s
- STUDIU HIDROGEOLOGIC SISTEM DE ALIMENTARE CU APA IN COMUNA VARSAG ZONA FANTANA MARE 2017-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERMOLANG SRL CUI RO 12915163
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GRUP 4 INSTALATII SA CUI RO 242403
Valoare atribuită
2.715.364 RON
din 2.742.871 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 27.507 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.