Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,5% sub estimat

Articole electrice

Număr anunț
SCN1008535
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC VALCOR SRL (CUI 17600425)
Cod CPV
31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.070,88 RON
Valoare atribuită
86.314,75 RON 31,5% sub estimat
Data publicării
24.07.2018 09:42
Anunț de atribuire
SCNA1009170
Termen limită
23.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1016903

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 126.070,88 RON Adjudecat: 86.314,75 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Piese pentru lampi si corpuri de iluminat 52.584,74 RON ELECTRIC VALCOR 33.500 RON ↓36,3%
2 Aparatura de iluminat si lampi electrice 45.523,40 RON FRIGORIFICA S.R.L. 31.214,75 RON ↓31,4%
3 Articole si accesorii electrice 27.962,74 RON ELECTRIC VALCOR 21.600 RON ↓22,8%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FRIGORIFICA SRL CUI RO 8662437
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
EXPERT AUTENTIC SRL CUI RO34825401

Valoare atribuită

86.314,75 RON

din 126.070,88 RON estimat 31,5%

Adjudecat la 68,5% din estimat · economie 39.756,13 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.