Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 23,5% sub estimat
Servicii de asigurare de Răspundere Civilă Auto (RCA), servicii de asigurare de daune sau pierderi (CASCO)
- Număr anunț
- CAN1126239
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.067.600 RON
- Valoare atribuită
- 816.833,14 RON 23,5% sub estimat
- Data anunțului
- 12.05.2025 13:02
- Anunț de participare
- CN1066009
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 816.833,14 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare de raspundere civila auto – RCA | — | GROUPAMA ASIGURARI 3 contracte | 426.233,14 RON |
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 11485,11486 · 26.04.2024 | 337.480,33 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 24657 · 07.11.2024 | 83.411,21 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 8904 · 14.04.2025 | 5.341,60 RON | |||
| 2 | Servicii de asigurare de daune sau pierderi - CASCO | — | GARANTA ASIGURARI S.A.,CAMPION BROKER DE ASIGURARE SI REASIGURARE | 390.600 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GARANTA ASIGURARI SA CUI 9827029
Asociați 1
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. CUI RO 17067935
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
816.833,14 RON
din 1.067.600 RON estimat
23,5%
Adjudecat la 76,5% din estimat · economie 250.766,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.