Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,8% sub estimat
Service Echipament Radiologic
- Număr anunț
- SCN1008520
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- CORTECH MED SRL (CUI 22088756)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.440 RON
- Valoare atribuită
- 51.600 RON 27,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 08:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1004110
- Termen limită
- 13.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016817
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini-semnat.doc.p7s
- 3. Formulare+Model contract 2-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1016817.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 51.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | (Instalatie fixa de Rontgendiagnostic DDR MultiSystem Swissray;… | — | GREENBERG & COHEN CONSULT SRL | 19.600 RON |
| 2 | (Instalatie tomografie computerizata Aquilion RXL 16) | — | CORTECH MED S.R.L. | 32.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CORTECH MED SRL CUI RO 22088756
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
GREENBERG & COHEN CONSULT SRL CUI RO 13899171
Valoare atribuită
51.600 RON
din 71.440 RON estimat
27,8%
Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 19.840 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.