Anulată
Anunț de participare
Lucrari de instalare echipament de racire
- Număr anunț
- SCN1008517
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Cod CPV
- 45331230-7 · Lucrari de instalare de echipament de racire (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.384.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 07:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1004131
- Termen limită
- 16.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016856
Documente
Documentația de atribuire
- A-R01 - PLAN SUBSOL ARHITECTURA.pdf.p7s
- A-R02 - PLAN SUBSOL ȘI SECȚIUNE ARHITECTURA.pdf.p7s
- A-R03 - PLAN ETAJ 4 - PROPUNERE ARHITECTURA.pdf.p7s
- A-R04 - PLAN TERASĂ - PROPUNERE ARHITECTURA.pdf.p7s
- A-R05 - DETALIU STRATIFICAȚIE PROPUSĂ TERASĂ ETAJ IV ARHITECTURA.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- Contract.doc.p7s
- FisaDate_DF1016856.pdf
- Formulare.doc.p7s
- IE01 ELECTRICE.PDF.p7s
- IE02 ELECTRICE.PDF.p7s
- IE03 ELECTRICE.PDF.p7s
- IE04 ELECTRICE.PDF.p7s
- IV01 CLIMATIZARE.PDF.p7s
- IV02 CLIMATIZARE.PDF.p7s
- IV03 CLIMATIZARE.PDF.p7s
- IV04 CLIMATIZARE.PDF.p7s
- IV05 CLIMATIZARE.PDF.p7s
- IV06 CLIMATIZARE.PDF.p7s
- IV07 CLIMATIZARE.PDF.p7s
- IV08 CLIMATIZARE.PDF.p7s
- IV09 CLIMATIZARE.PDF.p7s
- M01 REZISTENTA.PDF.p7s
- M02 REZISTENTA.PDF.p7s
- M03 REZISTENTA.PDF.p7s
- M04 REZISTENTA.PDF.p7s
- M05 REZISTENTA.PDF.p7s
- M06 REZISTENTA.PDF.p7s
- M07 REZISTENTA.PDF.p7s
- M08 REZISTENTA.PDF.p7s
- M09 REZISTENTA.pdf.p7s
- M10 REZISTENTA.pdf.p7s
- parti scrise - arhitectura.zip.001.p7s
- parti scrise - arhitectura.zip.002.p7s
- parti scrise - arhitectura.zip.003.p7s
- parti scrise - arhitectura.zip.004.p7s
- parti scrise - arhitectura.zip.005.p7s
- parti scrise - arhitectura.zip.006.p7s
- parti scrise - arhitectura.zip.007.p7s
- parti scrise - arhitectura.zip.008.p7s
- parti scrise climatizare.pdf.p7s
- parti scrise electrice.pdf.p7s
- parti scrise rezistenta.pdf.p7s
- R01 REZISTENTA.PDF.p7s
- R02 REZISTENTA.PDF.p7s
- R03 REZISTENTA.PDF.p7s
- R04 REZISTENTA.PDF.p7s
- Referat BMS.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
CONSTRUCT MAPCOM SRL CUI RO 1238311
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.