Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Consolidare mal stang rau Târnava Mică in localitatea Sărățeni
- Număr anunț
- SCN1008510
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- LASZLO-CONSTR SRL (CUI 15524011)
- Cod CPV
- 45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 679.000 RON
- Valoare atribuită
- 676.780 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 07:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1005078
- Termen limită
- 17.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016906
Documente
Documentația de atribuire
- 3. CAIET DE SARCINI - Consolidare Tarnava Mica - SARATENI -semnat.pdf.p7s
- 4. FORMULARE - Consolicare Tarnava Mica - SARATENI -semnat.doc.p7s
- 5. CONTRACT - Consolidare Tarnava Mica - SARATENI -semnat.pdf.p7s
- 6. DEVIZE+ EXTRASE (ORIENTATIV ) - Consolidare Tarnava Mica - SARATENI -semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016906.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
LASZLO-CONSTR SRL CUI RO 15524011
Asociați 1
PECTA SRL CUI RO18485731
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AZIMUT COM SRL CUI RO 3447233
Asociați 1
EMIRNA S.R.L. CUI RO15302783
Valoare atribuită
676.780 RON
din 679.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.