Atribuită Anunț atribuire

Modernizare si integrare in SCADA statii de transformare din gestiunea DELGAZ GRID - Etapa 2 (Statia 110/20 KV Simila, Statia 110/20 KV Filipesti, Statia 110/20/6 KV Darmanesti, Statia 110/20 KV Gheraiesti, Statia 110/20 KV Regie, Statia 110/20 KV Galata, Statia 110/20/6 KV Iasi Centru

Număr anunț
CAN1147040
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
EXIMPROD GRUP (CUI 6482146)
Cod CPV
45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186.946.395,56 RON
Valoare atribuită
214.866.213,41 RON
Data anunțului
16.05.2025 13:03
Anunț de participare
CN1067684

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 8
BOGDY TRANS SRL CUI RO 15628896
EMFOR CUI RO 12878260
GENERAL ELECTRIC SRL CUI RO 6834960
OCTAVIA-CONSULT SRL CUI RO 23163902
POWER DESIGN SRL CUI RO 18666185

Valoare atribuită

214.866.213,41 RON

din 186.946.395,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.