Atribuită
Anunț atribuire
Contract de achiztie publica de furnizare medicamente, divizat pe 18 loturi CTR 1607/20.05.2025.
- Număr anunț
- CAN1147473
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.818 RON
- Valoare atribuită
- 28.818 RON
- Data anunțului
- 21.05.2025 16:11
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 28.818 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA | 28.818 RON |
Valoare atribuită
28.818 RON
din 28.818 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro