Atribuită Anunț atribuire

Contract de achiztie publica de furnizare medicamente, divizat pe 18 loturi CTR 1616/20.05.2025.

Număr anunț
CAN1147472
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217.349,67 RON
Valoare atribuită
217.349,67 RON
Data anunțului
21.05.2025 16:05

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 217.349,67 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FARMEXIM S.A. 217.349,67 RON

Valoare atribuită

217.349,67 RON

din 217.349,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.