Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 16,7% sub estimat

ACORD CADRU FURNIZARE REACTIVI DE LABORATOR SI CONSUMABILE

Număr anunț
SCNA1116539
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.443,85 RON
Valoare atribuită
7.870,59 RON 16,7% sub estimat
Data anunțului
22.05.2025 14:24
Anunț de participare
SCN1157317

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 7.870,59 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SUBSTANTE COLORANTE Anulat
2 REACTIVI PENTRU DETERMINAREA GRUPELOR SANGUINE Anulat
3 TRUSA DE IDENTIFICARE CLINI-LAB 3 contracte 7.870,59 RON
CLINI-LAB · contract 486 · 27.01.2025 5.621,85 RON
CLINI-LAB · contract 1263 · 04.03.2025 1.124,37 RON
CLINI-LAB · contract 2394 · 20.05.2025 1.124,37 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

7.870,59 RON

din 9.443,85 RON estimat 16,7%

Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 1.573,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.