Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 5,9% sub estimat
TESTE RAPIDE- 24 DE LUNI
- Număr anunț
- CAN1143971
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 367.000 RON
- Valoare atribuită
- 345.237,84 RON 5,9% sub estimat
- Data anunțului
- 22.05.2025 09:49
- Anunț de participare
- CN1075487
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Estimat: 367.000 RON Adjudecat: 345.237,84 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Teste rapide Ag HBS | 24.000 RON | AVENA MEDICA S.R.L. 3 contracte | 18.640 RON ↓22,3% |
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract 10064 · 08.04.2025 | 2.000 RON | |||
| STORK MEDICAL,A.M.S. 2000 TRADING IMPEX,AVENA MEDICA S.R.L. · contract 7617 · 18.03.2025 | 16.240 RON | |||
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract 8867 · 28.03.2025 | 400 RON | |||
| 2 | Teste rapide Ac HCV | 28.000 RON | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX · A.M.S. 2000 TRADING IMPEX,STORK MEDICAL,AVENA MEDICA S.R.L. 3 contracte | 26.284 RON ↓6,1% |
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX · contract 10060 · 08.04.2025 | 2.570 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX · contract 8868 · 28.03.2025 | 514 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX,STORK MEDICAL,AVENA MEDICA S.R.L. · contract 7618 · 18.03.2025 | 23.200 RON | |||
| 3 | Teste rapide depistare droguri in urina | 315.000 RON | ENGLOBER S.R.L. · NOVA GROUP INVESTMENT,ENGLOBER S.R.L.,A.M.S. 2000 TRADING IMPEX 4 contracte | 300.313,84 RON ↓4,7% |
| ENGLOBER S.R.L. · contract 14022 · 14.05.2025 | 7.551,15 RON | |||
| NOVA GROUP INVESTMENT,ENGLOBER S.R.L.,A.M.S. 2000 TRADING IMPEX · contract 7619 · 18.03.2025 | 286.200 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 10057 · 08.04.2025 | 5.550 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 13247 · 07.05.2025 | 1.012,69 RON | |||
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENGLOBER SRL CUI RO 17463468
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVA GROUP INVESTMENT SRL CUI RO 13986464
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
345.237,84 RON
din 367.000 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 21.762,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.