Atribuită
Anunț atribuire
Achiziție reactivi cercetare proiect TanDeM-AGE
- Număr anunț
- CAN1138963
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 342.077,82 RON
- Valoare atribuită
- 621.634,81 RON
- Data anunțului
- 02.06.2025 13:08
- Anunț de participare
- CN1073715
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Estimat: 342.077,82 RON Adjudecat: 621.634,81 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 | 74.505,32 RON | Novaintermed S.R.L. 3 contracte | 147.906,39 RON |
| Novaintermed S.R.L. · contract 26/1205/3 · 05.12.2024 | 48.431,09 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 26/516/3 · 16.05.2025 | 25.522,05 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 26/1204/4 · 04.12.2024 | 73.953,25 RON | |||
| 2 | LOT 2 | 30.690 RON | Anulat | — |
| 3 | LOT 3 | 236.882,50 RON | ANTISEL RO 3 contracte | 473.728,42 RON |
| ANTISEL RO · contract 26/1205/2 · 05.12.2024 | 143.550,42 RON | |||
| ANTISEL RO · contract 26/1204/3 · 04.12.2024 | 236.866 RON | |||
| ANTISEL RO · contract 26/516/2 · 16.05.2025 | 93.312 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
621.634,81 RON
din 342.077,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro