Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 3,0% sub estimat
Consumabile si reactivi de laborator -5 loturi, necesare pentru efectuarea activitatilor de cercetare in cadrul poiectului de cercetare PNRR 760067/23.05.2023, CF 81/15.11.2022, "Decoding the immuno-inflammatory axis in rare non-medullary thyroid cancer as an innovative approach for novel combinatory therapeutic approaches"
- Număr anunț
- CAN1148337
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.469 RON
- Valoare atribuită
- 119.792 RON 3,0% sub estimat
- Data anunțului
- 05.06.2025 11:06
- Anunț de participare
- CN1078691
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Estimat: 123.469 RON Adjudecat: 119.792 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1: Consumabile pentru anatomie patologica | 10.320 RON | LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL | 7.054 RON ↓31,6% |
| 2 | Lotul 2: Reactivi analiza ADN si ARN | 45.526 RON | ANTISEL RO SRL | 45.158 RON ↓0,8% |
| 3 | Lotul 3: Reactivi experimente in vitro | 5.500 RON | DEXTER COM S.R.L. | 5.500 RON |
| 4 | Reactivi si consumabile pentru analiza transcriptomica | 58.043 RON | Altium International SRL | 58.000 RON ↓0,1% |
| 5 | Lotul 5: Reactivi izolare ARN din FFPE – reactivi compatibili c… | 4.080 RON | DEXTER COM S.R.L. | 4.080 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 14125527
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Valoare atribuită
119.792 RON
din 123.469 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 3.677 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.