Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare Scutece de unica folosinta si absorbante igienice
- Număr anunț
- SCNA1098860
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179.930,60 RON
- Valoare atribuită
- 395.852,12 RON
- Data anunțului
- 10.02.2025 16:05
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (10)
Estimat: 415.615,68 RON Adjudecat: 395.852,12 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Scutece superabsorbante 12-25 kg | 21.144,48 RON | FARMACIA OMNIA 3 contracte | 18.591,32 RON ↓12,1% |
| FARMACIA OMNIA · contract 17387 · 31.07.2024 | 3.380,24 RON | |||
| FARMACIA OMNIA · contract 4491 · 01.02.2024 | 5.070,36 RON | |||
| FARMACIA OMNIA · contract 4489 · 01.02.2024 | 10.140,72 RON | |||
| 2 | Scutece superabsorbante pana la 40 kg | 28.224 RON | — | |
| 3 | Scutece superabsorbante 40-70 kg | 45.492 RON | — | |
| 4 | Scutece superabsorbante peste 70 kg | 222.720 RON | — | |
| 5 | Scutece extra large 130-170 cm/talie | 46.032 RON | — | |
| 6 | Scutece tip chilot S-Small/marime talie 55-85 cm | 12.144 RON | — | |
| 7 | Scutece tip chilot L-Large/marime talie 100-135 cm | 11.700 RON | TZMO ROMANIA | 205.780,80 RON |
| 8 | Scutece copii 3-6 kg | 4.212 RON | — | |
| 9 | Scutece copii 5-9 kg | 4.147,20 RON | TZMO ROMANIA | 68.589,60 RON |
| 10 | Absorbante igienice | 19.800 RON | TZMO ROMANIA | 102.890,40 RON |
Valoare atribuită
395.852,12 RON
din 179.930,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro