Atribuită Cumpărare directă

Consultanță si elaborare strategie locală de tineret pentru Municipiul Ploiesti 2024-20230

Număr anunț
DA35961182
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
POPESCU V. ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34611882)
Cod CPV
79416200-5 · Servicii de consultanta in relatii cu publicul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
17.06.2024 13:52
Data finalizării
18.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON