Atribuită Anunț atribuire

Reactivi pentru aparatele de analize medicale ATI

Număr anunț
CAN1095299
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.680.793 RON
Valoare atribuită
6.015.730,10 RON
Data anunțului
21.02.2025 13:03
Anunț de participare
CN1046512

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Estimat: 5.680.793 RON Adjudecat: 6.015.730,10 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 REACTIVI SI CONSUMABILE PTR ANALIZORUL DE GAZE SI IONI IN SAN… 1.482.360 RON SIRAMED 7 contracte 229.485 RON ↓84,5%
SIRAMED · contract 2729 · 23.12.2024 18.820 RON
SIRAMED · contract 2207 · 19.10.2023 83.420 RON
SIRAMED · contract 550 · 26.03.2024 20.455 RON
SIRAMED · contract 835 · 25.04.2024 54.635 RON
SIRAMED · contract 1837 · 26.08.2024 35.855 RON
SIRAMED · contract 2158 · 09.10.2024 2.850 RON
SIRAMED · contract 2410 · 12.11.2024 13.450 RON
2 Reactivi de hematologie compatibili cu analizorul automat de h… 135.480 RON SIRAMED 2 contracte 1.634.240 RON
SIRAMED · contract 1458 · 09.07.2024 16.400 RON
SIRAMED · contract 3027 · 27.12.2022 1.617.840 RON
3 REACTIVI SI CONSUMABILE PTR ANALIZORUL DE BIOCHIMIE SPOTCHEM … 488.640 RON PROTON IMPEX 2000,SIRAMED 6 contracte 496.220 RON
PROTON IMPEX 2000,SIRAMED · contract 169 · 18.01.2023
SIRAMED · contract 1838 · 26.08.2024 2.600 RON
SIRAMED · contract 838 · 25.04.2024 3.070 RON
SIRAMED · contract 1457 · 09.07.2024 1.260 RON
SIRAMED · contract 551 · 26.03.2024 488.640 RON
SIRAMED · contract 2412 · 12.11.2024 650 RON
4 REACTIVI SI CONSUMABILE PTR APARATUL DE COAGULARE POINT OF CA… 1.053.000 RON PRION POCT 4 contracte 1.102.725 RON
PRION POCT · contract 3028 · 27.12.2022 1.053.000 RON
PRION POCT · contract 2413 · 12.11.2024 5.850 RON
PRION POCT · contract 2205 · 19.10.2023 17.550 RON
PRION POCT · contract 837 · 25.04.2024 26.325 RON
5 REACTIVI SI CONSUMABILE PTR ANALIZORUL IMUNOENZIMATIC COMPLET … 2.521.313 RON SYNTTERGY CONSULT 6 contracte 2.553.060,10 RON
SYNTTERGY CONSULT · contract 2411 · 12.11.2024 4.200 RON
SYNTTERGY CONSULT · contract 836 · 25.04.2024 16.700 RON
SYNTTERGY CONSULT · contract 1456 · 09.07.2024 12.600 RON
SYNTTERGY CONSULT · contract 1836 · 26.08.2024 16.500,30 RON
SYNTTERGY CONSULT · contract 3029 · 27.12.2022 2.469.559,20 RON
SYNTTERGY CONSULT · contract 2204 · 19.10.2023 33.500,60 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIRAMED SRL CUI RO 1572531
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

6.015.730,10 RON

din 5.680.793 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.