Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE FARA PUBLICARE ANUNT MATERIALE CURATENIE 01.02.2024 - SIDE GRUP SRL

Număr anunț
CAN1142175
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.579 RON
Valoare atribuită
14.579 RON
Data anunțului
21.02.2025 10:11

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 14.579 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SIDE GRUP S.R.L. 14.579 RON

Valoare atribuită

14.579 RON

din 14.579 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.