- Număr anunț
- SCNA1088385
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 963.747,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.401.407,80 RON
- Data anunțului
- 25.02.2025 12:04
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (6)
Adjudecat: 1.401.407,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Detergent-dezinfectant de nivel mediu pt. suprafete | — | SANTOMED IMPEX 14 contracte | 711.366 RON |
| SANTOMED IMPEX · contract 3/23 · 22.09.2023 | 44 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 23 · 28.06.2023 | 277.900 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 6/23 · 22.01.2024 | 4.400 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 11/23 · 28.06.2024 | 13.200 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 5/23 · 28.11.2023 | 8.800 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 4/23 · 30.10.2023 | 10.844 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 1/23 · 04.07.2023 | 14.550 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 13/23 · 13.02.2025 | 26.400 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 10/23 · 24.05.2024 | 22.000 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 9/23 · 23.04.2024 | 44 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 2/23 · 10.08.2023 | 277.900 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 12/23 · 20.08.2024 | 46.200 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 8/23 · 26.03.2024 | 44 RON | |||
| SANTOMED IMPEX · contract 7/23 · 23.02.2024 | 9.040 RON | |||
| 2 | Dezinfectant de nivel inalt ptr. suprafete pe baza de dicloroiz… | — | DEZIMED 14 contracte | 260.028 RON |
| DEZIMED · contract 12/21 · 20.08.2024 | 10.800 RON | |||
| DEZIMED · contract 10/21 · 28.06.2023 | 45.600 RON | |||
| DEZIMED · contract 1/21 · 04.07.2023 | 3.000 RON | |||
| DEZIMED · contract 2/21 · 10.08.2023 | 45.600 RON | |||
| DEZIMED · contract 3/21 · 22.09.2023 | 45.600 RON | |||
| DEZIMED · contract 4/21 · 30.10.2023 | 1.680 RON | |||
| DEZIMED · contract 5/21 · 28.11.2023 | 2.400 RON | |||
| DEZIMED · contract 6/21 · 22.01.2024 | 1.800 RON | |||
| DEZIMED · contract 7/21 · 23.02.2024 | 3.000 RON | |||
| DEZIMED · contract 8/21 · 26.03.2024 | 45.600 RON | |||
| DEZIMED · contract 9/21 · 23.04.2024 | 1.428 RON | |||
| DEZIMED · contract 11/21 · 26.06.2024 | 2.400 RON | |||
| DEZIMED · contract 21 · 28.06.2023 | 45.600 RON | |||
| DEZIMED · contract 13/21 · 13.02.2025 | 5.520 RON | |||
| 3 | Detergent-dezinfectant de nivel inalt ptr. suprafete | — | — | |
| 4 | Dezinfectant de nivel inalt ptr. aeromicroflora | — | KLINTENSIV 6 contracte | 198.740 RON |
| KLINTENSIV · contract 20 · 28.06.2023 | 60.800 RON | |||
| KLINTENSIV · contract 4/20 · 28.11.2023 | 3.800 RON | |||
| KLINTENSIV · contract 2/20 · 10.08.2023 | 60.800 RON | |||
| KLINTENSIV · contract 5/20 · 20.08.2024 | 11.400 RON | |||
| KLINTENSIV · contract 3/20 · 22.09.2023 | 60.800 RON | |||
| KLINTENSIV · contract 1/20 · 04.07.2023 | 1.140 RON | |||
| 5 | Antiseptic ptr.dezinfectia igienica a mainilor prin frecare | — | Biostec Clinilab 9 contracte | 231.048,80 RON |
| Biostec Clinilab · contract 8/22 · 20.08.2024 | 8.004 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 3/22 · 22.09.2023 | 53.360 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 6/22 · 12.03.2024 | 2.668 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 7/22 · 26.03.2024 | 53.360 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 2/22 · 10.08.2023 | 53.360 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 22 · 28.06.2023 | 53.360 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 1/22 · 04.07.2023 | 2.001 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 5/22 · 28.11.2023 | 3.335 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 4/22 · 30.10.2023 | 1.600,80 RON | |||
| 6 | Dezinfectant-detergent enzimatic de nivel mediu concentrat ptr.… | — | SANTOMED IMPEX | 225 RON |
Valoare atribuită
1.401.407,80 RON
din 963.747,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro