Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 37,0% sub estimat

Acord cadru-Furnizare materiale pentru curatenie

Număr anunț
CAN1070526
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.025.753,70 RON
Valoare atribuită
2.537.691,46 RON 37,0% sub estimat
Data anunțului
27.02.2025 13:02
Anunț de participare
CN1034382

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (12)

Adjudecat: 2.537.691,46 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carut de curatenie si cutie dreptunghiulara
2 Mopuri, lavete si accesorii pt mopuri CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION 1.225.390,20 RON
3 Maturi, farase si accesorii FABI TOTAL GRUP S.R.L. 32.964 RON
4 Racleta profesionala duo tip viceversa pentru geamuri
5 Perii si bureti
6 Cosuri, pubele si galeti INEDIT CLEAN TOTAL 198.578,78 RON
7 Capac WC
8 Saci menajeri EUROFLEX S.R.L. 2 contracte 578.825,42 RON
EUROFLEX S.R.L. · contract 12194 · 03.01.2022 555.929,42 RON
EUROFLEX S.R.L. · contract 17351 · 10.01.2025 22.896 RON
9 Sapun si solutii de curatat ARCA MONDO CHIM S.R.L. 249.933,06 RON
10 Detergenti si solutii pentru pardoseli
11 Produse din hartie pentru igiena CENSUS GROUP 252.000 RON
12 Detergenti lichizi pentru spalarea si dezinfectarea lenjeriei i…

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARCA MONDO CHIM SRL CUI RO 15072439
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENSUS GROUP SRL CUI RO22623735
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.537.691,46 RON

din 4.025.753,70 RON estimat 37,0%

Adjudecat la 63,0% din estimat · economie 1.488.062,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.