Atribuită Anunț atribuire

Cazare cu pensiune completa, in Bucuresti (Romania), in perioada 05.02-09.02.2025,pentru lotul national de rugby XV, masculin, seniori al Romaniei, cu ocazia participarii la REC - 2025

Număr anunț
CAN1142508
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE RUGBY (CUI 4204062)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.431,51 RON
Valoare atribuită
18.431,51 RON
Data anunțului
27.02.2025 11:45

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 18.431,51 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
CONTINENTAL HOTELS 18.431,51 RON

Valoare atribuită

18.431,51 RON

din 18.431,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.