Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 17,5% sub estimat

Achizitie medicamente - 11 loturi

Număr anunț
CAN1128820
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295.400 RON
Valoare atribuită
243.810 RON 17,5% sub estimat
Data anunțului
04.03.2025 13:03
Anunț de participare
CN1067739

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (11)

Adjudecat: 243.810 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 METOCLOPRAMID 5mg/ml sol. Inj. 2 ml sau echivalent Anulat
2 VITAMINA B6 sol. Inj. 50 mg/2ml sau echivalent Anulat
3 VITAMINA B1 sol. Inj. 100mg/2ml sau echivalent Anulat
4 CLORURADE SODIU 0,9% 500 ml sau echivalent B.BRAUN MEDICAL 3 contracte 59.000 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract A 1259.4 · 18.02.2025 29.500 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract A 6130.4 · 23.07.2024
B.BRAUN MEDICAL · contract A 8251.4 · 02.10.2024 29.500 RON
5 VOLUVEN 60g/1000ml * 500 ml sau echivalent FRESENIUS KABI ROMANIA 23.670 RON
6 SOLUTIE RINGER LACTAT 500 ml INFOMED sau echivalent B.BRAUN MEDICAL 3 contracte 67.140 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract A 6130.6 · 23.07.2024 22.380 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract A 8251.6 · 02.10.2024 22.380 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract A 1259.6 · 18.02.2025 22.380 RON
7 SOLUTIE RINGER LACTAT 25 ml INFOMED sau echivalent Anulat
8 PARACETAMOL B.BRAUN 10 mg/ml TP 100ml sau echivalent B.BRAUN MEDICAL 2 contracte 94.000 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract A 6130.8 · 23.07.2024 47.000 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract A 1259.8 · 18.02.2025 47.000 RON
9 GLUCOZA 5% pl 500 ml sau echivalent Anulat
10 FUROSEMID Zentiva 20mg/2ml sol. Inj. *2ml sau echivalent Anulat
11 ESMERON 10mg/ml sol. Inj. *10 ml sau echivalent Anulat

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

243.810 RON

din 295.400 RON estimat 17,5%

Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 51.590 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.