Atribuită
Anunț atribuire
Cazare cu pensiune completa in Bucuresti (Romania), in perioada 08.03-14.03.2025, pentru lotul national de rugby XV masculin, seniori al Romaniei, cu ocazia participarii la REC -2025
- Număr anunț
- CAN1142820
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE RUGBY (CUI 4204062)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Norme proprii (Anexa 2)cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.301,37 RON
- Valoare atribuită
- 116.301,37 RON
- Data anunțului
- 04.03.2025 12:11
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 116.301,37 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | CONTINENTAL HOTELS | 116.301,37 RON |
Valoare atribuită
116.301,37 RON
din 116.301,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro