Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru produse agro-alimentare - amelioratori, piper, foi dafin si cozonac
- Număr anunț
- CAN1127744
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- PAN DAVID JCL SRL (CUI 26378272)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.095 RON
- Valoare atribuită
- 99.519,30 RON
- Data anunțului
- 04.03.2025 09:41
- Anunț de participare
- CN1067526
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 99.519,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amelioratori pentru preparate culinare | — | PROVIGO TRADE S.R.L. 3 contracte | 12.782 RON |
| PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 141269 · 25.11.2024 | 3,50 RON | |||
| PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 118289 · 28.05.2024 | 12.775 RON | |||
| PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 129151 · 28.08.2024 | 3,50 RON | |||
| 2 | Piper negru macinat | — | PROVIGO TRADE S.R.L. 3 contracte | 798 RON |
| PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 118290 · 28.05.2024 | 760 RON | |||
| PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 141273 · 25.11.2024 | 19 RON | |||
| PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 129164 · 28.08.2024 | 19 RON | |||
| 3 | Foi dafin | — | PROVIGO TRADE S.R.L. 3 contracte | 798 RON |
| PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 129158 · 28.08.2024 | 19 RON | |||
| PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 141270 · 25.11.2024 | 19 RON | |||
| PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 118291 · 28.05.2024 | 760 RON | |||
| 4 | Cozonac | — | PAN DAVID JCL · PRODPAN LACHITA · PRODPAN LACHITA,PAN DAVID JCL,DUNAPAN STAR 4 contracte | 85.141,30 RON |
| PAN DAVID JCL · contract 106510 · 24.02.2025 | 26.606,40 RON | |||
| PRODPAN LACHITA · contract 129157 · 28.08.2024 | 14,90 RON | |||
| PAN DAVID JCL · contract 141268 · 25.11.2024 | 27.720 RON | |||
| PRODPAN LACHITA,PAN DAVID JCL,DUNAPAN STAR · contract 118294 · 28.05.2024 | 30.800 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODPAN LĂCHIŢĂ SRL CUI RO33943689
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUNAPAN STAR S.R.L. CUI RO39118452
Valoare atribuită
99.519,30 RON
din 45.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro