Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 74,3% sub estimat
Acord-cadru de furnizare ”fructe si legume in conserva – lot 1, condimente, mirodenii, ceai si mac – lot 2, legume congelate – lot 3 si peste congelat – lot 4”
- Număr anunț
- CAN1101130
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Cod CPV
- 15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.559.649,48 RON
- Valoare atribuită
- 400.325,88 RON 74,3% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:10
- Anunț de participare
- CN1051346
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Estimat: 1.559.649,48 RON Adjudecat: 787.434,29 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fructe si legume in conserva | 844.721,43 RON | Anulat | — |
| 2 | Condimente, mirodenii, ceai si mac | 441.796,17 RON | ROALMISA INV 4 contracte | 787.434,29 RON |
| ROALMISA INV · contract 38042 · 21.04.2023 | 87.885,16 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 29274 · 19.03.2024 | 115.551,82 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 33772 · 04.04.2023 | 434.222,07 RON | |||
| ROALMISA INV · contract 23370 · 27.02.2025 | 149.775,24 RON | |||
| 3 | Legume congelate | 62.176,17 RON | Anulat | — |
| 4 | Peste congelat | 210.955,71 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Valoare atribuită
400.325,88 RON
din 1.559.649,48 RON estimat
74,3%
Adjudecat la 25,7% din estimat · economie 1.159.323,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.