Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru produse agro-alimentare - carne porc
- Număr anunț
- CAN1127749
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405.100 RON
- Valoare atribuită
- 777.977,94 RON
- Data anunțului
- 10.03.2025 10:38
- Anunț de participare
- CN1067530
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 777.977,94 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Semicarcasa porc degresata fara cap si picioruse | — | PROVIGO TRADE S.R.L.,NICBAC PROD,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · NICBAC PROD · PROVIGO TRADE S.R.L. 4 contracte | 663.661,04 RON |
| PROVIGO TRADE S.R.L.,NICBAC PROD,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 118200 · 27.05.2024 | 365.000 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 129154 · 28.08.2024 | 298.635 RON | |||
| PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 141183 · 25.11.2024 | 16 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 106514 · 24.02.2025 | 10,04 RON | |||
| 2 | Slanina porc | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · NICBAC PROD 4 contracte | 114.316,90 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 141182 · 25.11.2024 | 38.412 RON | |||
| NICBAC PROD,PROVIGO TRADE S.R.L.,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 118204 · 27.05.2024 | 39.600 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 106531 · 24.02.2025 | 4,90 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 129167 · 28.08.2024 | 36.300 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
777.977,94 RON
din 405.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro