Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 11,3% sub estimat

Furnizare echipamente pentru colectarea si analiza probelor de apa, proiect MetBio-WGSP nr. 760286/27.03.2024

Număr anunț
CAN1143127
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264.500 RON
Valoare atribuită
234.500 RON 11,3% sub estimat
Data anunțului
11.03.2025 13:02
Anunț de participare
CN1076389

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 264.500 RON Adjudecat: 234.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Prelevator automat de apa 56.000 RON ENVIROTRONIC 56.000 RON
2 Analizor automat de apa 30.000 RON Anulat
3 Analizor de acizi nucleici 178.500 RON ALTIUM INTERNATIONAL 178.500 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENVIROTRONIC SRL CUI RO 21898177
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

234.500 RON

din 264.500 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 30.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.