Atribuită Anunț atribuire

Acord cadru - alimente 4 loturi

Număr anunț
CAN1137794
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
Furnizor / câștigător
LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512.000 RON
Valoare atribuită
577.310 RON
Data anunțului
13.03.2025 13:01
Anunț de participare
CN1073442

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 577.310 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Branza proaspata de vaca LECONFEX · LECONFEX,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 3 contracte 30.800 RON
LECONFEX · contract 154218 · 07.02.2025 3.955 RON
LECONFEX · contract 189040 · 25.11.2024 2.825 RON
LECONFEX,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 188997 · 25.11.2024 24.020 RON
2 Branza telemea LECONFEX · STEDYAN COM,LECONFEX,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 3 contracte 211.500 RON
LECONFEX · contract 154219 · 07.02.2025 10.500 RON
STEDYAN COM,LECONFEX,LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 188998 · 25.11.2024 180.000 RON
LECONFEX · contract 189041 · 25.11.2024 21.000 RON
3 Ouă EXIMAL IMPEX,LEGUME FRUCTE COM S.R.L.,JOLDOS PROIMPEX S.R.L. 174.000 RON
4 Carne de pasare-pulpe de pui LEGUME FRUCTE COM S.R.L.,JOLDOS PROIMPEX S.R.L.,CINA CARMANGERIE S.R.L.,ANDROMI COM,LECONFEX · JOLDOS PROIMPEX S.R.L. 2 contracte 161.010 RON
LEGUME FRUCTE COM S.R.L.,JOLDOS PROIMPEX S.R.L.,CINA CARMANGERIE S.R.L.,ANDROMI COM,LECONFEX · contract 188999 · 25.11.2024 135.240 RON
JOLDOS PROIMPEX S.R.L. · contract 189043 · 25.11.2024 25.770 RON

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXIMAL IMPEX SRL CUI RO 6702713
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
JOLDOS PROIMPEX SRL CUI RO 9399070
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

577.310 RON

din 512.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.