Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 79,2% sub estimat
Carburant neaccizat motorină și benzină pentru nave (LOT1, LOT2, LOT3, LOT4, LOT5)
- Număr anunț
- CAN1122086
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.209.425 RON
- Valoare atribuită
- 251.920 RON 79,2% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:10
- Anunț de participare
- CN1062646
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Adjudecat: 528.120 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carburant neaccizat motorină și benzină pentru nave - CZ TULCEA | — | Anulat | — |
| 2 | Carburant neaccizat motorină și benzină pentru nave - CZ GALATI | — | Anulat | — |
| 3 | Carburant neaccizat motorină pentru nave - CZ GIURGIU | — | Anulat | — |
| 4 | Carburant neaccizat motorină pentru nave - CZ DR. TR. SEVERIN | — | Anulat | — |
| 5 | Carburant neaccizat motorină pentru nave - CZ CONSTANȚA | — | KASANDRA IMPEX S.R.L. 3 contracte | 528.120 RON |
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 19253 · 04.03.2024 | 352.080 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 25_19120 · 05.03.2025 | 88.020 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 19258 · 04.03.2024 | 88.020 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Valoare atribuită
251.920 RON
din 1.209.425 RON estimat
79,2%
Adjudecat la 20,8% din estimat · economie 957.505 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.