Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Infiintare statie de epurare in Comuna Persinari, Judetul Dambovita
- Număr anunț
- SCN1008678
- Autoritate contractantă
- COMUNA PERSINARI (CUI 17310600)
- Furnizor / câștigător
- MOTRIS COMPANY SRL (CUI 18672047)
- Cod CPV
- 45252100-9 · Lucrari de constructii de statii de epurare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.947.020 RON
- Valoare atribuită
- 1.896.318,08 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2018 16:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1008942
- Termen limită
- 22.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012878
Documente
Documentația de atribuire
- 01. Memoriu Tehnic.rar
- 02.Caiet de sarcini.rar
- 04. ST.epur.Persinari-Db.-Liste cant.fara val.=14.06.2018.rar
- 05.FISE TEHNICE.rar
- Caiet de sarcini general achizitie PERSINARI STATIE EPURARE.doc.p7s
- FisaDate_DF1012878.pdf
- Formulare si contract-semnat COMPLET EXECUTIE Persinari Statie Epurare.doc.p7s
- Parte desenata.rar
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MOTRIS COMPANY SRL CUI RO 18672047
Valoare atribuită
1.896.318,08 RON
din 1.947.020 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 50.701,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.