Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de prestari servicii de curierat rapid national si international 01.02.2025

Număr anunț
CAN1143937
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298.354,91 RON
Valoare atribuită
298.354,91 RON
Data anunțului
24.03.2025 14:08

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 298.354,91 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. 298.354,91 RON

Valoare atribuită

298.354,91 RON

din 298.354,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.