Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 03.02.2025 - ARTISANA MEDICAL SRL

Număr anunț
CAN1144050
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.858,50 RON
Valoare atribuită
13.858,50 RON
Data anunțului
25.03.2025 15:54

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 13.858,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ARTISANA MEDICAL S.R.L. 13.858,50 RON

Valoare atribuită

13.858,50 RON

din 13.858,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.