Atribuită Anunț atribuire

Furnizare energie electrică pentru punctele de consum aparținând Universității Maritime din Constanța, pentru o periodă de 1 (unu) an – perioada 01.04.2025 - 31.03.2026

Număr anunț
CAN1143975
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
NEXT ENERGY PARTNERS SRL (CUI 29156777)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.446.537,34 RON
Valoare atribuită
1.446.537,34 RON
Data anunțului
25.03.2025 09:41

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.446.537,34 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
NEXT ENERGY PARTNERS 1.446.537,34 RON

Valoare atribuită

1.446.537,34 RON

din 1.446.537,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.