Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 03.02.2025 - SANROTEX TRADING SRL 2

Număr anunț
CAN1144109
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141114-2 · Tifon medical (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.175 RON
Valoare atribuită
23.175 RON
Data anunțului
26.03.2025 11:57

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 23.175 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SANROTEX TRADING SRL 23.175 RON

Valoare atribuită

23.175 RON

din 23.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.