Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 03.02.2025 - SANROTEX TRADING SRL

Număr anunț
CAN1144106
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.031 RON
Valoare atribuită
94.031 RON
Data anunțului
26.03.2025 11:46

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 94.031 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SANROTEX TRADING SRL 94.031 RON

Valoare atribuită

94.031 RON

din 94.031 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.