Atribuită Cumpărare directă

Gabaran 300mg-cps. x 50-Terapia RO GABAPENTINUM

Număr anunț
DA35968776
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Bacau (CUI 4278213)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
257,45 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,45 RON