Atribuită Cumpărare directă

Echipament paza

Număr anunț
DA35972177
Autoritate contractantă
SCOALA NR. 10 "MIHAIL SADOVEANU" VASLUI (CUI 19193077)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
147,47 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,47 RON