Atribuită Cumpărare directă

Aspirator fara sac PHILIPS PowerPro Active seria 5000 FC9557/09, 1.5l, 900W, 77dB, albastru-negru;

Număr anunț
DA35970370
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM NORMAL ALBINU?A NR 1 ZARNE?TI (CUI 29413250)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
839,51 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,51 RON